• srold.com 11.10.2019 Tarihinde yayın hayatına başladı..
    moderasyon ekibi için alımlar çok yakında..

Bölüm Kuralları

Predator

Kurucu
Yönetici
Developer
Bölüm Kuralları

Tanıtım Konusu Açmayı Bilmeyenler yada Tanıtım Konusunu Örnek Alacak Arkadaşlara Yardımcı Olabilmek Amacıyla Bu Konuyu Açmış Bulunmaktayız.

1. Reklam Verirken Önceliğiniz Serveri Daha Detaylı Tanıtan Bir Afiş Yada Tanıtım Videosu,Resim, Yazı Türü Olmalıdır.
  2. Forumumuzda Aktif Olmayan Oyunlar " Kapanan Serverler " Kısmına Taşınmaktadır.
  3. Yapacağınız Paylaşım Postu İçin Öncelikle Yöneticilerin Onayına Sunulur Kabul Gördüğü Takdirde Paylaşılır.
  4. Oynadığınız Private Serverler İçin Alım - Satım Serbesttir. Karakter Alım - Satım Kısmından İşlemlerinize Devam Edebilirsiniz.
  5. Açacağınız konu Forum Kurallarına uygun olmak zorundadır, Forum Kurallarına aykırı olan her konu silinecektir.
  6. Konunuz açıldıktan bir süre sonra eğer serveriniz kapanırsa ve sitenize uzun süre erişim sağlanamazsa konunuz silinecektir.
  7. Açtığınız konuların içeriğini serverinizde yaptığınız yenilikler ve değişikliklere bağlı olarak düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Ancak mevcut serverinizi sıfırlarsanız başka bir isim ile sıfırdan yeni bir server açarsanız bu serverin tanıtımını daha önceki konunuzu düzenleyerek yapamazsınız. Buraya açılan her konu sadece başta adı verilen serverin tanıtımı için kullanılabilir. Daha sonradan konunuzu ilk açtığızdaki serverdan farklı bir serveri aynı konuyu düzenleyerek reklamını yapmaya çalışırsanız konunuz ve üyeliğiniz tamamen silinip kara listeye alınırsınız.
  8. Yukarıdaki kurallara uymayan konuların tamamı uyarısız silinecek ve kara listeye alınacaktır.