• srold.com 11.10.2019 Tarihinde yayın hayatına başladı..
    moderasyon ekibi için alımlar çok yakında..

Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Predator

Kurucu
Yönetici
Developer
Katılım
11 Eki 2019
Mesajlar
49
Tepkime puanı
14
Puanları
8
OFF TOPIC BÖLÜM KURALLARI​
- Bu bölüm "Her türlü paylaşım ve sohbetin yapılabileceği serbest alan." olarak geçmekte. Ama bu demek değildir ki yardım konularınızı, eğlence konularınızı yada diğer konularınızı bu bölüme gelişi güzel açabilirsiniz. Forumda konu açacağınız zaman ilgili bölüm yoksa o zaman buraya açabilirsiniz. Forumda aklınıza gelecek her konuyu açabileceğiniz bir çok bölümümüz var, bölümleri incelemeden bu kategoriye konu açmayınız.

- Resim paylaşarak açacağınız konularda resmi destekler bir yazı bulunmalıdır. Sadece resim ile açılan konular silinecektir.

- Veda konuları yasaktır.

- Günaydın, iyi akşamlar, iyi geceler, n'apıyonuz, ben geldim, sen gittin, n'aptın, n'ettin şeklindeki belli bir amaç içermeyen konular açmak yasaktır.

- Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de "Misyon", "Forum Kuralları" ve "Genel Bölüm Kuralları" geçerlidir.

- Siyaset ve parti propagandası, argo veya sansürlü/sansürsüz küfür kesinlikle yasaktır.

- Reklam içerikli paylaşımlar haber verilmeksizin kaldırılacaktır.

- Konularda post kasılmaya başlandığı tespit edilince konular kilitlenir ve post kasan kişiye önce sözlü uyarı, devam ettiği takdirde ceza uygulaması yapılır.

- Eski olup güncellenmesine değmeyecek konuları güncellemek yasaktır. Özellikle 1 haftayı geçmiş konulara teşekkürler yazmak yasaktır. Teşekkür etmek istiyorsanız teşekkür butonu kullanınız.

- Forumun içeriğine aykırı konular açmak yasaktır. Bu tür konular uyarılmadan çöp kategorisine taşınır.

- Kurallara aykırı bir konu veya mesaj gördüğünüzde "İhbar" yazmak yerine ihbar butonunu kullanınız. Birebir münakaşaya girmeyin
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst